ASTROLOGY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ASTROLOGY

ASTROLOGIJA
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA

Ići dole 
+2
Mrak
JoannaLG
6 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
JoannaLG
Admin
JoannaLG


Broj poruka : 34
Godina : 49
Location : BGD
Datum upisa : 23.10.2007

ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA   ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA - Page 2 Icon_minitimeUto Avg 12, 2008 6:07 pm

No Kukuuuuuuuuuuuu!
Ma sistem derivatnih polja.
Dakle tata je X. Moja X njegova I. moja XI njegova II. Moja XII njegova III i td. Dakle moja VII - njegova X. Moja VII, njegova X u AQ a dispoz. SA u III.
Sled kuca - derrivatne kuce! Razumes?

P.s. mama nikada nije bila domacica Smile) hahaaaa Cak ni kad je trebalo! Mamina X ( 10-eta od moje IV je moja I) u Le: So sa PL, i MA u njenoj XII (odnosno moja III) . Radila je u VOJNOJ POLCIJI Smile

dakle sistem derivatnih kuca!
Pozz
Nazad na vrh Ići dole
https://astrologer.forumsr.com             http://www.astr
TeoDora

TeoDora


Broj poruka : 35
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 24.07.2008

ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA   ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA - Page 2 Icon_minitimeUto Avg 12, 2008 6:14 pm

JoannaLG ::
affraid Vladar tatine X kuce je SA u III - sta bi mogao da radi? Vozio kamion u BIP-u! Mamin vladar X SO, MA, PL u XII (racunajuci od IV - sled polja, sistem derivatnih kuca...) : pogodi sta?

Evo ja cu da probam: SO, MA, PL i sve to u XII u Vagi. Da mama nije radila u SUPu ili tako nesto? (sud, neki inspektorat, neka ustanova zatvorenog tipa, nije bolnica sigurno).

I love you Razz
Nazad na vrh Ići dole
Mrak

Mrak


Broj poruka : 121
Godina : 36
Location : Nihilisticka komuna
Datum upisa : 12.07.2008

ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA   ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA - Page 2 Icon_minitimeUto Avg 12, 2008 6:14 pm

JoannaLG ::
No Kukuuuuuuuuuuuu!
Ma sistem derivatnih polja.
Dakle tata je X. Moja X njegova I. moja XI njegova II. Moja XII njegova III i td. Dakle moja VII - njegova X. Moja VII, njegova X u AQ a dispoz. SA u III.
Sled kuca - derrivatne kuce! Razumes?

P.s. mama nikada nije bila domacica Smile) hahaaaa Cak ni kad je trebalo! Mamina X ( 10-eta od moje IV je moja I) u Le: So sa PL, i MA u njenoj XII (odnosno moja III) . Radila je u VOJNOJ POLCIJI Smile

dakle sistem derivatnih kuca!
Pozz
Ti ocito imas neki talenat da zbunis ljude!
ne znam kako, evo i ja i bubamarica kad smo gledali tvoj natal, pomesali smo nesto.

lol, ma razumem. Al tek sad. ja sam gledao derivatne i konstano ti gledam kao da je derivatna kuca TVOJE MAJKE sedma, jer je tamo mesec.

NE znam, stvarno zbunjujuce utices. Lol......

Prosli put kad sam ti tumacio natal, gledao sam TRECU mislio sam da gledam drugu.....

Ne dodirajem ja vise tvoj natal.


Poslednji izmenio Mrak dana Uto Avg 12, 2008 6:17 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/djomlamrak
Mrak

Mrak


Broj poruka : 121
Godina : 36
Location : Nihilisticka komuna
Datum upisa : 12.07.2008

ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA   ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA - Page 2 Icon_minitimeUto Avg 12, 2008 6:15 pm

TeoDora ::
JoannaLG ::
affraid Vladar tatine X kuce je SA u III - sta bi mogao da radi? Vozio kamion u BIP-u! Mamin vladar X SO, MA, PL u XII (racunajuci od IV - sled polja, sistem derivatnih kuca...) : pogodi sta?

Evo ja cu da probam: SO, MA, PL i sve to u XII u Vagi. Da mama nije radila u SUPu ili tako nesto? (sud, neki inspektorat, neka ustanova zatvorenog tipa, nije bolnica sigurno).

I love you Razz

Reche vec vojna policija.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/djomlamrak
TeoDora

TeoDora


Broj poruka : 35
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 24.07.2008

ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA   ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA - Page 2 Icon_minitimeUto Avg 12, 2008 6:17 pm

Mrak ::
TeoDora ::
JoannaLG ::
affraid Vladar tatine X kuce je SA u III - sta bi mogao da radi? Vozio kamion u BIP-u! Mamin vladar X SO, MA, PL u XII (racunajuci od IV - sled polja, sistem derivatnih kuca...) : pogodi sta?

Evo ja cu da probam: SO, MA, PL i sve to u XII u Vagi. Da mama nije radila u SUPu ili tako nesto? (sud, neki inspektorat, neka ustanova zatvorenog tipa, nije bolnica sigurno).

I love you Razz

Reche vec vojna policija.

IZVIIIIIIIIII odgovorila je dok sam kucala poruku, sto znaci da sam bila u pravu HA HA
Nazad na vrh Ići dole
Mrak

Mrak


Broj poruka : 121
Godina : 36
Location : Nihilisticka komuna
Datum upisa : 12.07.2008

ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA   ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA - Page 2 Icon_minitimeUto Avg 12, 2008 6:19 pm

TeoDora ::
Mrak ::
TeoDora ::
JoannaLG ::
affraid Vladar tatine X kuce je SA u III - sta bi mogao da radi? Vozio kamion u BIP-u! Mamin vladar X SO, MA, PL u XII (racunajuci od IV - sled polja, sistem derivatnih kuca...) : pogodi sta?

Evo ja cu da probam: SO, MA, PL i sve to u XII u Vagi. Da mama nije radila u SUPu ili tako nesto? (sud, neki inspektorat, neka ustanova zatvorenog tipa, nije bolnica sigurno).

I love you Razz

Reche vec vojna policija.

IZVIIIIIIIIII odgovorila je dok sam kucala poruku, sto znaci da sam bila u pravu HA HA
jesi Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/djomlamrak
TeoDora

TeoDora


Broj poruka : 35
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 24.07.2008

ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: VII kuca (visa skola)   ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA - Page 2 Icon_minitimeSre Avg 13, 2008 7:02 pm

Imam jedno pitanje: posto sada vise ne postoje vise skole nego je to sad kao nesto sve izjednaceno. Sta mu onda dodje VII polje kroz koje se gledala visa skola? (III osnovna, V srednja, VII visha itd) ili se sad onda sve gleda kroz IX kucicu?

Very Happy clown I love you
Nazad na vrh Ići dole
Bubamarica

Bubamarica


Broj poruka : 72
Godina : 36
Location : Beograd
Datum upisa : 12.07.2008

ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA   ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA - Page 2 Icon_minitimePet Avg 15, 2008 11:03 pm

Mrak ::
JoannaLG ::
No Kukuuuuuuuuuuuu!
Ma sistem derivatnih polja.
Dakle tata je X. Moja X njegova I. moja XI njegova II. Moja XII njegova III i td. Dakle moja VII - njegova X. Moja VII, njegova X u AQ a dispoz. SA u III.
Sled kuca - derrivatne kuce! Razumes?

P.s. mama nikada nije bila domacica Smile) hahaaaa Cak ni kad je trebalo! Mamina X ( 10-eta od moje IV je moja I) u Le: So sa PL, i MA u njenoj XII (odnosno moja III) . Radila je u VOJNOJ POLCIJI Smile

dakle sistem derivatnih kuca!
Pozz
Ti ocito imas neki talenat da zbunis ljude!
ne znam kako, evo i ja i bubamarica kad smo gledali tvoj natal, pomesali smo nesto.

lol, ma razumem. Al tek sad. ja sam gledao derivatne i konstano ti gledam kao da je derivatna kuca TVOJE MAJKE sedma, jer je tamo mesec.

NE znam, stvarno zbunjujuce utices. Lol......

Prosli put kad sam ti tumacio natal, gledao sam TRECU mislio sam da gledam drugu.....

Ne dodirajem ja vise tvoj natal.
hmmm shta ti nije jasno?
pa lepo je objasnila, njena 10 kuca je 1 kuca njenog oca, njena 11 je 2 kuca
12-3
1-4
2-5
3-6
4-7
5-8
6-9
7kuca je njegova 10
8-11
9-12
Nazad na vrh Ići dole
Mrak

Mrak


Broj poruka : 121
Godina : 36
Location : Nihilisticka komuna
Datum upisa : 12.07.2008

ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA   ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA - Page 2 Icon_minitimeSub Avg 16, 2008 12:05 am

Bubamarica ::

hmmm shta ti nije jasno?
pa lepo je objasnila, njena 10 kuca je 1 kuca njenog oca, njena 11 je 2 kuca
12-3
1-4
2-5
3-6
4-7
5-8
6-9
7kuca je njegova 10
8-11
9-12

Joj sreco hvala ti, ocu da te ozenim da mi objasnavas kad sam glup. Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/djomlamrak
Falcon




Broj poruka : 4
Datum upisa : 27.12.2008

ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA   ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA - Page 2 Icon_minitimeSub Dec 27, 2008 3:42 am

TeoDora ::
Imam jedno pitanje: posto sada vise ne postoje vise skole nego je to sad kao nesto sve izjednaceno. Sta mu onda dodje VII polje kroz koje se gledala visa skola? (III osnovna, V srednja, VII visha itd) ili se sad onda sve gleda kroz IX kucicu?

Very Happy clown I love you

koliko ja znam sad su vise skole nesto izmedju vise i fakulteta.
Posto je fakultet 9. polje, a visa skola 7. polje, imalo bi logike da to sto je nekada bila visa skola, a sad je postalo nesto izmedju vise i faxa, bude 8. polje...

Ako jos neko ima ideju, neka je podeli...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA   ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ASTROLOGY :: ASTROLOGIJA za UPUCENE :: ASTROLOGIJA-
Skoči na: