ASTROLOGY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ASTROLOGY

ASTROLOGIJA
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 SOLAR RETURN - Koraci u predviđanju događaja

Ići dole 
+3
Mrak
Bubamarica
JoannaLG
7 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Mrak

Mrak


Broj poruka : 121
Godina : 36
Location : Nihilisticka komuna
Datum upisa : 12.07.2008

SOLAR RETURN - Koraci u predviđanju događaja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SOLAR RETURN - Koraci u predviđanju događaja   SOLAR RETURN - Koraci u predviđanju događaja - Page 2 Icon_minitimeUto Sep 02, 2008 4:38 pm

TeoDora ::


Ne znam kako si ti dosao do ovih zakljucaka, ali recimo kod mene i kod mnogih ljudi koje znam nije slucaj da solar radi TACNO od dana rodjenja. Jeste to horoskop za narednih 365 ali ne striktno OD DO dozvoljena su odstupanja.
I kao sto vec rekoh nigde nisam pronasla niti procitala da solar pocinje da radi TACNO na dan rodjenja. Moguce je da ce se neki aspekti osetiti i malo ranije a neke uopste ni ne osetimo. Generalno se gleda natal i progresije, pa kada vidimo koje su godine bitne u zivotu otvaramo i solar za detaljnije informacije. Nikako ne mozemo gledati SAMO solar da bi videlei kakva ce biti sledeca godina.
ZNACI NATAL JE OSNOVA SVEGA.

Pogresno postavljate, solar radi od pocetka.

To sto ce nesto da ti se desi u toku godine a ne odmah, to zavisi od solara, ne od toga od kad on radi, a radi od pocetka. Mislim kak oste vi zakljucil ida ne radi od pocetka?

Jupiter u drugoj, novcani dobitak a ne padne vaam paket para sa neba na glavu na dan rodjenja?

Isto ko kad bi rekla ne radi natal od rodjena.

Natal je od rodjenja do smrti
Solar od rodjendana do rodjendana.

I od tad do tad rade.


Mislim, ja ne znam kako vi zakljucujete da solar ne radi od rodjenja? Ajde objasni mi to molim te?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/djomlamrak
TeoDora

TeoDora


Broj poruka : 35
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 24.07.2008

SOLAR RETURN - Koraci u predviđanju događaja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SOLAR RETURN - Koraci u predviđanju događaja   SOLAR RETURN - Koraci u predviđanju događaja - Page 2 Icon_minitimeUto Sep 02, 2008 5:27 pm

Mrak ::

Pogresno postavljate, solar radi od pocetka.

To sto ce nesto da ti se desi u toku godine a ne odmah, to zavisi od solara, ne od toga od kad on radi, a radi od pocetka. Mislim kak oste vi zakljucil ida ne radi od pocetka?

Jupiter u drugoj, novcani dobitak a ne padne vaam paket para sa neba na glavu na dan rodjenja?

Isto ko kad bi rekla ne radi natal od rodjena.

Natal je od rodjenja do smrti
Solar od rodjendana do rodjendana.

I od tad do tad rade.


Mislim, ja ne znam kako vi zakljucujete da solar ne radi od rodjenja? Ajde objasni mi to molim te?

Ti ocigledno slusas i razumes samo sebe, nekako mi se ne cini da uopste ne citas sta drugi napisu. Jer sve to sto si ti napisao napisala sam i ja samo drugim recima.

Mislim, ja ne znam kako vi zakljucujete da solar ne radi od rodjenja? Ajde objasni mi to molim te?

A ako si mislio na ovo "TACNO od dana rodjenja." mislila sam na T A C A N D A T U M rodjenja ili ti R O D J E N D A N (tipa 11.03., 22.10 itd) jer ne mozes ovako: recimo sutra mi je rodjendan i ajde da vidim sta mi kaze solar, mozda se nesto od toga sto ces videti u solaru vec desilo i pre rodjendana, sto je VRLO moguce, a ja mislim da je Bubamarica na to mislila, da od kada moze da se osloni na predikcije koje pruza solar, ali OPET KAZEM NISTA MIMO NATALA!!!

ZNACI NISTA DOBTO NITI LOSE NE MOZE DA VAM SE DESI AKO TO NIJE U NATALU!

Nadam se da smo se sad razumeli, sve ovo mi lici na gluve telefone.
Nazad na vrh Ići dole
Mrak

Mrak


Broj poruka : 121
Godina : 36
Location : Nihilisticka komuna
Datum upisa : 12.07.2008

SOLAR RETURN - Koraci u predviđanju događaja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SOLAR RETURN - Koraci u predviđanju događaja   SOLAR RETURN - Koraci u predviđanju događaja - Page 2 Icon_minitimeUto Sep 02, 2008 6:00 pm

TeoDora ::
[
Ti ocigledno slusas i razumes samo sebe, nekako mi se ne cini da uopste ne citas sta drugi napisu. Jer sve to sto si ti napisao napisala sam i ja samo drugim recima.

Elem niko nije rekao? Ja mislim da su neki jasno rekli da solar ne radi od rodjendana vec tek neko vreme posle/prerodjendana?

Ajdmo od ovog posta.

TeoDora ::

A ako si mislio na ovo "TACNO od dana rodjenja." mislila sam na T A C A N D A T U M rodjenja ili ti R O D J E N D A N (tipa 11.03., 22.10 itd) jer ne mozes ovako: recimo sutra mi je rodjendan i ajde da vidim sta mi kaze solar, mozda se nesto od toga sto ces videti u solaru vec desilo i pre rodjendana.

Jeste moguce pre solara, samo ako je prikazano u natalu i u prethodnim predikcijama.
Aspekti, i stvari kroz mehaniku sudbine mogu da se ponavljaju, nadovezuju itd.

Znaci nismo isto napisali nisu gluvi telefoni, ja tvrdm i kazem da solar radi od rodjendana do rodjendana, ti pricas kako pre ili posle.
Aspekt u solaru moze da radi posle, ali sam solar, kao karta radi od rodjendana do rodjendana.

ALi jedan solar je od jednog rodjendana do drugog, to je dogma, to je zakon i nema dileme, nema odstupanja jasno pravilo.

Kao sto dva elementa u hemiji pod istim uslovima uvek isto reagiju.

Ne raduj se igri gluvih telefona, osnovna skola odavno zavrsena. A ovo lici na tu igru jedino zato sto ti volis da palamudis.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/djomlamrak
Mrak

Mrak


Broj poruka : 121
Godina : 36
Location : Nihilisticka komuna
Datum upisa : 12.07.2008

SOLAR RETURN - Koraci u predviđanju događaja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SOLAR RETURN - Koraci u predviđanju događaja   SOLAR RETURN - Koraci u predviđanju događaja - Page 2 Icon_minitimeUto Sep 02, 2008 6:08 pm

TeoDora ::


ZNACI NISTA DOBTO NITI LOSE NE MOZE DA VAM SE DESI AKO TO NIJE U NATALU!


I da, ne znam dal treba da budem ipresioniran ili zgrozen citiranjem Imisiragica od reci do reci? Posto ne samo ti, vec mnogi to rade.

Skoro sam poceo da citam njegove knjige, kopirao je dupora sve u 16. Samo dodao neke nove stvari sa strane. Al to je ta ista prica, ne o planetema i to, vec sam stil pisanja mnogo se bre trudi da ga iskopira.

Jedino sto je dobro kod tog Imisiragica je sto je praktichno koristan, lakse ces od njega da naucis sablonizam nego od bilo koga drugog.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/djomlamrak
Mrak

Mrak


Broj poruka : 121
Godina : 36
Location : Nihilisticka komuna
Datum upisa : 12.07.2008

SOLAR RETURN - Koraci u predviđanju događaja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SOLAR RETURN - Koraci u predviđanju događaja   SOLAR RETURN - Koraci u predviđanju događaja - Page 2 Icon_minitimeUto Sep 02, 2008 6:11 pm

Bubamarica ::
Primer- ako sam ja u januaru rodjena, a solarni asc za sledecu godinu se nalazi u AQ, shta znachi da nam solar za sledecu godinu deluje u celoj ovoj ???

Tebi solar deluje bre od rodjenja do rodjenja.

Ali asc u Solaru i asc u natalu, nemaju istu ulogu.
Slichnu da ali istu ne.

Neces da se transformises npr... izgledas kao .. sta ono bese u natalu lav u podznaku... da ne ulazimo u detalje vec da uzmemo da izgledas ko tipichna lavica i da ti je podznak zaduzen za izgled. Znaci izgledas ko lav, neces se transformisati u vodoliju u toj godini.

Ali ces imati jaci upliv urana i njegovih tranzita u toj godini, kroz polja solara, ili aspekte solara (ne natala)

Dok si u natalu ako si lav u podznak usa jacim uplivom sunca.

eto to je razlika izmedju soalra i natala.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/djomlamrak
TeoDora

TeoDora


Broj poruka : 35
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 24.07.2008

SOLAR RETURN - Koraci u predviđanju događaja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SOLAR RETURN - Koraci u predviđanju događaja   SOLAR RETURN - Koraci u predviđanju događaja - Page 2 Icon_minitimeUto Sep 02, 2008 6:59 pm

Mrak ::

Ne raduj se igri gluvih telefona, osnovna skola odavno zavrsena. A ovo lici na tu igru jedino zato sto ti volis da palamudis.

Ja mislim da si ti vise puta bio zamoljen da obratis paznju na izrazavanje, i stvarno nije u redu da koristis takav recnik, to samo pokazuje kako si lepo vaspitan Smile
Nazad na vrh Ići dole
Mrak

Mrak


Broj poruka : 121
Godina : 36
Location : Nihilisticka komuna
Datum upisa : 12.07.2008

SOLAR RETURN - Koraci u predviđanju događaja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SOLAR RETURN - Koraci u predviđanju događaja   SOLAR RETURN - Koraci u predviđanju događaja - Page 2 Icon_minitimeUto Sep 02, 2008 7:02 pm

TeoDora ::


Ja mislim da si ti vise puta bio zamoljen da obratis paznju na izrazavanje, i stvarno nije u redu da koristis takav recnik, to samo pokazuje kako si lepo vaspitan Smile

Ja mislim da sam na tu molbu odgovorio, svojim argumentima.

Sa svojom venerom na asc, savrsheno sam vaspitan, samo sto volim da kazem realne stvari na brutalan nacin.

Vaspitaniji sam od mnogih, onako eticki, istinski a ne folerski.

Apsolutno mi ne pada na pamet da zbog ikog menjam svoj nacin izrazavanja, zato sto je teranje nekog na to izivljavanje, a ne neka iskrena potreba za necim moralnim i etickim.

Charsl bukovski je vrh knjizevnosti pored svih ruznih reci i perverznih prica. O markiz de sade da ne pricam.

Tako da,moje psovke u izrazavanju su sitna boranija. Samo posledica vase neiskrenosti.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/djomlamrak
TeoDora

TeoDora


Broj poruka : 35
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 24.07.2008

SOLAR RETURN - Koraci u predviđanju događaja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SOLAR RETURN - Koraci u predviđanju događaja   SOLAR RETURN - Koraci u predviđanju događaja - Page 2 Icon_minitimeČet Okt 30, 2008 9:22 pm

[quote="Mrak"][
Citat :

"S' druge strane, nije bas ni logicno da ce solar krenuti od samog rodjendana, kao da se sekirom preseca stara godina i pocinje nova......"

Ne znam ko je ovo napisao ali "hahaha" msm.. znai nije logichno da ce natal da krene da radi od trenutka rodjena?



Napisao Mile Dupor, "Ne vjerujte provjerite" str. 289
Nazad na vrh Ići dole
capella




Broj poruka : 5
Datum upisa : 23.11.2008

SOLAR RETURN - Koraci u predviđanju događaja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SOLAR RETURN - Koraci u predviđanju događaja   SOLAR RETURN - Koraci u predviđanju događaja - Page 2 Icon_minitimePon Nov 24, 2008 3:38 pm

Jedno pitanjce:
Saturn mi je u natalu u RAku u XII 90 Mars u Ovnu u X

U solaru je u egzaktnoj konjunkiji sa Solarnim Mjesecom u III u Djevici.

Ima li značaja obzirom da Natalni SA i MO nemaju aspekata ali je SA u Raku?

Depresija (SA0MO) ili još nešto i gore? affraid
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





SOLAR RETURN - Koraci u predviđanju događaja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SOLAR RETURN - Koraci u predviđanju događaja   SOLAR RETURN - Koraci u predviđanju događaja - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
SOLAR RETURN - Koraci u predviđanju događaja
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ASTROLOGY :: ASTROLOGIJA za UPUCENE :: ASTROLOGIJA-
Skoči na: