ASTROLOGY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ASTROLOGY

ASTROLOGIJA
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA

Ići dole 
+2
Mrak
JoannaLG
6 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
JoannaLG
Admin
JoannaLG


Broj poruka : 34
Godina : 49
Location : BGD
Datum upisa : 23.10.2007

ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA Empty
PočaljiNaslov: ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA   ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA Icon_minitimePon Maj 05, 2008 11:23 pm

1.ASTROLOSKO POLJE:
Opisuje samu pojavu rodjenog, fizicko telo, okolnosti porodjaja majke, dedu po majci u muskom horoskopu, dedu po ocu u zenskom horoskopu, rodjenje, komunikaciju sa prijateljima, bracom i sestrama, emotivne veze u inostranstvu i na fakultetu, odecu kojom se predstavljamo, finansije skrivenih neprijatelja, domove nasih sefova...

2.ASTROLOSKO POLJE
Imovina stecena vlastitim radom, dragocenosti, hrana, osecaj slobode, dom starije brace/sestara, deca nasih sefova, radno mesto u inostranstvu, bolesti u inostranstvu, smrt bracnog druga, karijera/status prvog deteta, prijatelji oca u rw/majke u rm horoskopu, bolesti sestrinih/bratovljevih partnera...

3.ASTROLOSKO POLJE
Svi oblici komunikacije, mladja braca/sestre, detinjstvo, neposredna okolina, osnovno i opste obrazovanje i kratka putovanja, sef, inteligencija, govorni mediji, tajne oca u zenskom, majke u muskom horoskopu, prijatelji nase dece, visoko obrazovanje bracnog partnera, boravak u inostranstvu bracnog druga, bolesti majke u zenskom horoskopu/oca u muskom horoskopu, radno mesto majke u zenskom horoskopu/oca u muskom horoskopu, emotivne veze i prvo rodjeno dete starijeg brata ili sestre...

4.ASTROLOSKO POLJE
dom, jedan od roditelja - u rm majka, u rw otac, porodicni koreni, nepokretnosti, pocetak i kraj svakog poduhvata, finansije mladje brace/sestara, radno mesto prijatelja ili starijeg brata/sestre, karijera/status bracnog druga, nepredvidjeni tok bolesti, hospitalizacija prvog deteta, tajne u emotivnim vezama...

5.ASTROLOSKO POLJE
deca, prva velika ljubav, ljubavni zivot, prvo dete, primljena ljubav, kreativnost, zabava, hobi, sport, poreklo novca, bolesti neprijatelja, bracni drug starijeg brata/sestre ili prijatelja, prijatelji/nade starijeg brata/sestre ili bracnog duga, tajne na radnom mestu...

6.ASTROLOSKO POLJE
posao, zdravlje - bolesti koje zahtevaju dispanzersko lecenje, navike, usluge koje pruzamo, odeca koju svakodnevno nosimo, tetke, stricevi, ujaci i strine, javni neprijatelji, drugi stambeni prostor, stambeni prostor mladjeg brata/sestre, smrtne okolnosti ili finansijska podrska od drugih starijeg brata/sestre, tajne u braku, karijera/status u inostranstvu ili na fakultetu, prihodi od sporta/hobija...

7.ASTROLOSKO POLJE
Svi bracni i poslovni partneri, prvi suprug/supruga, baba po ocu u rw horoskopu, deda po majci u rm horoskopu, advokati, odnosi sa publikom,drugo dete, pravna pitanja, sportska sreca ili emotivne veze ili prvo dete mladjeg brata/sestre, boravak u inostranstvu ili fakultetsko obrazovanje prijatelja ili starijeg brata/sestre...

8.ASTROLOSKO POLJE
podrska drugih, seks, porodjaj, nasledje i zaostavstina, porezi, okultno, zavrsetci, smrt i regeneracija, novac od partnera, komunikacija na radnom mestu, emotivni zivot i odnos prema deci oca u rw/majke u rm horoskopu, bolesti mladjeg brata/sestre ili njihove radne navike...

9.ASTROLOSKO POLJE
visi um, visoko obrazovanje, duga putovanja, strane zemlje, familija, religija, rodjaci partnera, komunikacija sa partnerom, prosirenje svesti, drugi brak, trgovina, pravo, zakon

10. ASTROLOSKO POLJE
profesija, ego, jedan od roditelja, autoritet,status, vrh zivota (oko 38. godine), ugled,

11. ASTROLOSKO POLJE
prijatelji, nade, zelje,velike organizacije, penzija, pruzena ljubav, novac majke (u zenskom)/oca (u muskom horoskopu)


12. ASTROLOSKO POLJE
skrivena snaga,tajne veze, bolnice, ludnice, zatvori,skriveni neprijatelji







I Horoscope owner’s appearance, his body, features of character …. Grandmother, grandfather. Great-grandson
II Personal property, real estate, prosperity
III All relatives except for direct ancestors and direct descendants, yunger brothers or sisters, Neighbors, teacher
IV Mother, father. Great-grandmother, great-grandfather. Cousins. motherland
V Lover Child.
VI Uncle, aunt Father/mother yunger brothers or sisters, enemies, inferior, servatnts
VII husband, Spouse. Partner.Grandmother, grandfather. Nephew, children from yunger brothers or sisters
VIII dangerous situations, ventures, sexual partners, child bearing
IX Grandchild, brother in law, sister in law (the spouse of yunger brother/sister), professor,
X Mother, father. Great-grandmother, great-grandfather. Director, boss,
XI Friend. Olders brothers or sisters, Uncle, aunt. Son-in-law. Daughter-in-law (the spouse of first child), mentor, pension
XII Uncle, aunt, Serious/Secret enemies



COPYRIGTH©2008 by Jovana Lučić Gajić. All right reserved.
Nazad na vrh Ići dole
https://astrologer.forumsr.com             http://www.astr
Mrak

Mrak


Broj poruka : 121
Godina : 36
Location : Nihilisticka komuna
Datum upisa : 12.07.2008

ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA Empty
PočaljiNaslov: Re: ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA   ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA Icon_minitimeČet Jul 31, 2008 9:39 pm

Dodao bih recimo, trece polje je bez sumnje, komsiluk.
Ja sam proverio na mojoj karti.

Vlada mars, mars u skorpionu, uglavnom gde god sam ziveo imao sam vise manje kriminalce u komsiluku. Takodje mislim da se treca kuca vezuje za stambenu zgradu, ili naselje ali ne kucu.

I jednu za 11-tu, ja to sto kazu PRIJATELJI, vise smatram socijalnim okruizenjem, poznanicima nego nekim prijateljima. Mozda drustvo npr, ili drustva. ali ne prijatelji u pravom smislu te reci.

Ima josh varijacija.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/djomlamrak
JoannaLG
Admin
JoannaLG


Broj poruka : 34
Godina : 49
Location : BGD
Datum upisa : 23.10.2007

ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA Empty
PočaljiNaslov: "neposredna okolina"   ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA Icon_minitimeČet Jul 31, 2008 9:44 pm

da, "neposredna okolina" odnosno komšije; mobilni, fixni TF, sef (2/2), porodične tajne (12-4) itd.... Dalje, grad u kome smo rođeni u prethodnoj inkarnaciji, porodica u kojoj smo živeli, grob u kome smo nekada sahranjeni i sl... Zaista, varijacija koliko hoćeš.
Nazad na vrh Ići dole
https://astrologer.forumsr.com             http://www.astr
Mrak

Mrak


Broj poruka : 121
Godina : 36
Location : Nihilisticka komuna
Datum upisa : 12.07.2008

ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA Empty
PočaljiNaslov: Re: ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA   ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA Icon_minitimeČet Jul 31, 2008 9:48 pm

JoannaLG ::
da, "neposredna okolina" odnosno komšije; mobilni, fixni TF, sef (2/2), porodične tajne (12-4) itd.... Dalje, grad u kome smo rođeni u prethodnoj inkarnaciji, porodica u kojoj smo živeli, grob u kome smo nekada sahranjeni i sl... Zaista, varijacija koliko hoćeš.

Nikad sladje nego kad ima jasan aspekt necheg. Tad je astrologija egzaktnija od svih nauka. Smile))
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/djomlamrak
Mrak

Mrak


Broj poruka : 121
Godina : 36
Location : Nihilisticka komuna
Datum upisa : 12.07.2008

ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA Empty
PočaljiNaslov: Re: ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA   ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA Icon_minitimeČet Jul 31, 2008 10:31 pm

JoannaLG ::
1.ASTROLOSKO POLJE:
Opisuje samu pojavu rodjenog, fizicko telo, okolnosti porodjaja majke, dedu po majci u muskom horoskopu, dedu po ocu u zenskom horoskopu, rodjenje, komunikaciju sa prijateljima, bracom i sestrama, emotivne veze u inostranstvu i na fakultetu, odecu kojom se predstavljamo, finansije skrivenih neprijatelja, domove nasih sefova...

Ne sigurno dedu po majci. Ali sigurno, bar ne u mom. Dodira nikakvog nema sa dedom po majci. Nema cak ni sa dedom po ocu ali sa njim recimo ima vise nego sa majkom.


JoannaLG ::

4.ASTROLOSKO POLJE
dom, jedan od roditelja - u rm majka, u rw otac, porodicni koreni, nepokretnosti, pocetak i kraj svakog poduhvata, finansije mladje brace/sestara, radno mesto prijatelja ili starijeg brata/sestre, karijera/status bracnog druga, nepredvidjeni tok bolesti, hospitalizacija prvog deteta, tajne u emotivnim vezama...

+ grob + jedno od occulgnih polja. Domovinu. Pored doma.

JoannaLG ::

5.ASTROLOSKO POLJE
deca, prva velika ljubav, ljubavni zivot, prvo dete, primljena ljubav, kreativnost, zabava, hobi, sport, poreklo novca, bolesti neprijatelja, bracni drug starijeg brata/sestre ili prijatelja, prijatelji/nade starijeg brata/sestre ili bracnog duga, tajne na radnom mestu...

Vise volim da ga opisujem kao emotivne veze, zabavu, nego kao ljubav. Nekako mi je onda ljubav isuvise lavovska. Zabava, zurke, proslave. Rad sa decom.
JoannaLG ::

6.ASTROLOSKO POLJE
posao, zdravlje - bolesti koje zahtevaju dispanzersko lecenje, navike, usluge koje pruzamo, odeca koju svakodnevno nosimo, tetke, stricevi, ujaci i strine, javni neprijatelji, drugi stambeni prostor, stambeni prostor mladjeg brata/sestre, smrtne okolnosti ili finansijska podrska od drugih starijeg brata/sestre, tajne u braku, karijera/status u inostranstvu ili na fakultetu, prihodi od sporta/hobija...

Bogami, znacajno je za posao, isto kao deseto. Isto kao deseta opisuje vrstu posla. Uvek za posao i karijeru, gledam VI, X i njihov odnos i odnos njihovih vladara.
JoannaLG ::

7.ASTROLOSKO POLJE
Svi bracni i poslovni partneri, prvi suprug/supruga, baba po ocu u rw horoskopu, deda po majci u rm horoskopu, advokati, odnosi sa publikom,drugo dete, pravna pitanja, sportska sreca ili emotivne veze ili prvo dete mladjeg brata/sestre, boravak u inostranstvu ili fakultetsko obrazovanje prijatelja ili starijeg brata/sestre...

JA ga kazem onako prostije, ako je 1 = ja onda je 7 - NE JA, sve suprotno od nas, javnost, i mi sa njom, brachni partner.
JoannaLG ::

8.ASTROLOSKO POLJE
podrska drugih, seks, porodjaj, nasledje i zaostavstina, porezi, okultno, zavrsetci, smrt i regeneracija, novac od partnera, komunikacija na radnom mestu, emotivni zivot i odnos prema deci oca u rw/majke u rm horoskopu, bolesti mladjeg brata/sestre ili njihove radne navike...


Ovo polje samo obozavam nista vise Very Happy
JoannaLG ::

9.ASTROLOSKO POLJE
visi um, visoko obrazovanje, duga putovanja, strane zemlje, familija, religija, rodjaci partnera, komunikacija sa partnerom, prosirenje svesti, drugi brak, trgovina, pravo, zakon


Religija, e to smatram greskom mnogih astrologa. Sa obzirom da se to vuce iz srednjeg veka, deveto mu vise dodje DRZAVA nego religija. Po mom skormnom misljenju to je izvedeno kada je religija bilo isto sto i drzava. Vezujem za belu magiju isto.
JoannaLG ::

10. ASTROLOSKO POLJE
profesija, ego, jedan od roditelja, autoritet,status, vrh zivota (oko 38. godine), ugled,


Karijera.




12. ASTROL
JoannaLG ::
OSKO POLJE
skrivena snaga,tajne veze, bolnice, ludnice, zatvori,skriveni neprijatelji



Skrivene radnje, tajni redovi, mutni poslovi, kriminal. Il pandur, il krimos.







I Horoscope owner’s appearance, his body, features of character …. Grandmother, grandfather. Great-grandson
II Personal property, real estate, prosperity
III All relatives except for direct ancestors and direct descendants, yunger brothers or sisters, Neighbors, teacher
IV Mother, father. Great-grandmother, great-grandfather. Cousins. motherland
V Lover Child.
VI Uncle, aunt Father/mother yunger brothers or sisters, enemies, inferior, servatnts
VII husband, Spouse. Partner.Grandmother, grandfather. Nephew, children from yunger brothers or sisters
VIII dangerous situations, ventures, sexual partners, child bearing
IX Grandchild, brother in law, sister in law (the spouse of yunger brother/sister), professor,
X Mother, father. Great-grandmother, great-grandfather. Director, boss,
XI Friend. Olders brothers or sisters, Uncle, aunt. Son-in-law. Daughter-in-law (the spouse of first child), mentor, pension
XII Uncle, aunt, Serious/Secret enemies



COPYRIGTH©2008 by Jovana Lučić Gajić. All right reserved.[/quote]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/djomlamrak
dadiska

dadiska


Broj poruka : 21
Godina : 35
Datum upisa : 11.08.2008

ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA Empty
PočaljiNaslov: Re: ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA   ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA Icon_minitimePon Avg 11, 2008 1:41 am

Na primer za roditelje ne vazi pravilo mama 4 tata 10 i obrnuto u zavisnosti od pola.
Jer moja sestra ima 4 koja opisuje mamu a 10 tatu,dok je kod mene obrnuto.

Tako da ja mislim da 10 pre opisuje roditelja koji je na neki nacin vise uticao na vas u zivotu, tj. ostavio neki ''pecat'' na vama! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mrak

Mrak


Broj poruka : 121
Godina : 36
Location : Nihilisticka komuna
Datum upisa : 12.07.2008

ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA Empty
PočaljiNaslov: Re: ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA   ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA Icon_minitimePon Avg 11, 2008 10:53 am

dadiska ::

Tako da ja mislim da 10 pre opisuje roditelja koji je na neki nacin vise uticao na vas u zivotu, tj. ostavio neki ''pecat'' na vama! Very Happy

Ne mora da znaci. Druga je tu logika.

Msm ajde kazi da cetvrto kod mene ne opisuje oca a venera mi na ascedentu ? Po toj logici. Smile

Ja ipak mislim da ima veze MUSKI\Zhenski znak.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/djomlamrak
dadiska

dadiska


Broj poruka : 21
Godina : 35
Datum upisa : 11.08.2008

ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA Empty
PočaljiNaslov: Re: ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA   ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA Icon_minitimePon Avg 11, 2008 2:54 pm

A zar ne mislis mozda da i planete u polju opisuju?!
Nazad na vrh Ići dole
Mrak

Mrak


Broj poruka : 121
Godina : 36
Location : Nihilisticka komuna
Datum upisa : 12.07.2008

ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA Empty
PočaljiNaslov: Re: ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA   ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA Icon_minitimePon Avg 11, 2008 7:24 pm

dadiska ::
A zar ne mislis mozda da i planete u polju opisuju?!

A gde sam rekao da ne opisuje, ja kad kazem polje mislim sve vezano za to.. vladar, suvldara, planeta u i aspekti vrha polja
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/djomlamrak
JoannaLG
Admin
JoannaLG


Broj poruka : 34
Godina : 49
Location : BGD
Datum upisa : 23.10.2007

ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA Empty
PočaljiNaslov: Re: ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA   ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA Icon_minitimeUto Avg 12, 2008 12:51 am

Svako polje, na neki nacin odredjuje pretke, odnosno roditelje. Sasvim normalno, ako je AQ u IV ili X da ce "obnuti" ulogu roditelja jer kod AQ ili UR sve mora da bude naopako. Takodje SO ili Le u rm(muskom) horokopu u IV ce naravno oslikati pre oca, nego majku i sl. Ali i ASC !!!!!!!! Status oca! na bilo koji nacin. Moj ASC je na 2*LE, pre par dana EKLIPSA na ASC i tata umro za par dana Sad eto, radi na svaki nacin! Naravno bilo je tu i ranije pomracenja! Za vreme jedne eklipse je imao saobracajku (SO u III), za vreme druge ojacao poziciju u poslovnim aktivnostima, za vreme trece otisao u penziju, za vreme IV upala pluca itd. doslovce "promena statusa roditelja". I tako redom svako polje. V sta otac jede u rw horoskopu, VI svaki oblik komunikacije, rodbina, saobracaj i sl....
Nazad na vrh Ići dole
https://astrologer.forumsr.com             http://www.astr
Mrak

Mrak


Broj poruka : 121
Godina : 36
Location : Nihilisticka komuna
Datum upisa : 12.07.2008

ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA Empty
PočaljiNaslov: Re: ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA   ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA Icon_minitimeUto Avg 12, 2008 11:39 am

JoannaLG ::
Svako polje, na neki nacin odredjuje pretke, odnosno roditelje. Sasvim normalno, ako je AQ u IV ili X da ce "obnuti" ulogu roditelja jer kod AQ ili UR sve mora da bude naopako. Takodje SO ili Le u rm(muskom) horokopu u IV ce naravno oslikati pre oca, nego majku i sl. Ali i ASC !!!!!!!! Status oca! na bilo koji nacin. Moj ASC je na 2*LE, pre par dana EKLIPSA na ASC i tata umro za par dana Sad eto, radi na svaki nacin! Naravno bilo je tu i ranije pomracenja! Za vreme jedne eklipse je imao saobracajku (SO u III), za vreme druge ojacao poziciju u poslovnim aktivnostima, za vreme trece otisao u penziju, za vreme IV upala pluca itd. doslovce "promena statusa roditelja". I tako redom svako polje. V sta otac jede u rw horoskopu, VI svaki oblik komunikacije, rodbina, saobracaj i sl....

Nasa forumska lepoto, ajde odredi sta mi je otac sta mi je majka, cisto da proverim malo tu tvoju teoriju ako nije problem?

ne moras nista detaljno gadjaj se simbolizmom Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/djomlamrak
dadiska

dadiska


Broj poruka : 21
Godina : 35
Datum upisa : 11.08.2008

ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA Empty
PočaljiNaslov: Re: ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA   ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA Icon_minitimeUto Avg 12, 2008 4:28 pm

Hocu i ja da pogledam ali ti ne vidim natalnu! Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Mrak

Mrak


Broj poruka : 121
Godina : 36
Location : Nihilisticka komuna
Datum upisa : 12.07.2008

ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA Empty
PočaljiNaslov: Re: ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA   ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA Icon_minitimeUto Avg 12, 2008 4:34 pm

dadiska ::
Hocu i ja da pogledam ali ti ne vidim natalnu! Crying or Very sad


Ti malo manje strelcinske jurnjave pogledaj jednu temu, pa ces je naci Razz

efo ti

ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA Achart_xdkfileB6YS0U-u1134072082-1

steta sto je znash Razz
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/djomlamrak
dadiska

dadiska


Broj poruka : 21
Godina : 35
Datum upisa : 11.08.2008

ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA Empty
PočaljiNaslov: Re: ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA   ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA Icon_minitimeUto Avg 12, 2008 4:58 pm

Ja bih rekla da ti je mama 4 a tata 10, ali opet nebi jer je ve otisla u vodolju.

Ali necu da varam mislim da si vec rekao da ti je tata 4 zar ne?
Nazad na vrh Ići dole
Mrak

Mrak


Broj poruka : 121
Godina : 36
Location : Nihilisticka komuna
Datum upisa : 12.07.2008

ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA Empty
PočaljiNaslov: Re: ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA   ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA Icon_minitimeUto Avg 12, 2008 4:59 pm

dadiska ::
Ja bih rekla da ti je mama 4 a tata 10, ali opet nebi jer je ve otisla u vodolju.

Ali necu da varam mislim da si vec rekao da ti je tata 4 zar ne?

Recimo da su izmixovani. Razz
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/djomlamrak
JoannaLG
Admin
JoannaLG


Broj poruka : 34
Godina : 49
Location : BGD
Datum upisa : 23.10.2007

ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA Empty
PočaljiNaslov: Mrak, ovo tvoj rx?   ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA Icon_minitimeUto Avg 12, 2008 5:05 pm

Mrak, Ovo tvoj rx? =)) ME, UR u XI u 0*.......opaaaaaa! lepo bogami! U sferi intelekta kao kompjuter! I jos VE u I u AQ? pa sta ja rekoh? VE je dispozitor IV - u AQ. Upravo AQ i UR, "izvrnu" uloge roditelja. Pozdrav za UR 0 * ME
Nazad na vrh Ići dole
https://astrologer.forumsr.com             http://www.astr
Mrak

Mrak


Broj poruka : 121
Godina : 36
Location : Nihilisticka komuna
Datum upisa : 12.07.2008

ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA Empty
PočaljiNaslov: Re: ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA   ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA Icon_minitimeUto Avg 12, 2008 5:07 pm

JoannaLG ::
Mrak, Ovo tvoj rx? =)) ME, UR u XI u 0*.......opaaaaaa! lepo bogami! U sferi intelekta kao kompjuter! I jos VE u I u AQ? pa sta ja rekoh? VE je dispozitor IV - u AQ. Upravo AQ i UR, "izvrnu" uloge roditelja. Pozdrav za UR 0 * ME

Moi moi. Najgore je sto je pomesano. I majka i otac.

Mislim da nije, ispalo bi da imam oca kriminalca ili pandura, imam oca ekonomistu, najku bankarku (duplu skorpiu sa pl 0 na 0 asc)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/djomlamrak
JoannaLG
Admin
JoannaLG


Broj poruka : 34
Godina : 49
Location : BGD
Datum upisa : 23.10.2007

ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA Empty
PočaljiNaslov: ?   ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA Icon_minitimeUto Avg 12, 2008 5:13 pm

Po kojoj li ti to logici gledas? zbog MA 0 PL? Smile)
Pazi, tat je iz tvog rx ipak X - jer Mars napreduje ka 10. Ako gledas njegovu karijeru _ VII 10/10 - dispozitor umetnute VII (Le) SO u II/X - BANKAAAAAAAA, ekonomija!
Dalje, Mama je u ovom slucaju IV - vladar u I - 10/4 - opet VE prirodni dispozitor Bika, pare, banka i sl. Mami vl.II u VIII - banke, trezori, salteri (Ge), krediti!
Jasno ko dan!
Sta mislis sta je moj tata sa SO, PL, MA u III (XII od IV) Smile)
Nazad na vrh Ići dole
https://astrologer.forumsr.com             http://www.astr
Mrak

Mrak


Broj poruka : 121
Godina : 36
Location : Nihilisticka komuna
Datum upisa : 12.07.2008

ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA Empty
PočaljiNaslov: Re: ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA   ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA Icon_minitimeUto Avg 12, 2008 5:15 pm

JoannaLG ::

Sta mislis sta je moj tata sa SO, PL, MA u III (XII od IV) Smile)

DAj mi sliku natalne na pvt molim te, ja to radim na astro.com i caskom zagubim neki natal...

Evo uradio sam ga, ja mislim da je definitivno kod tebe majka 10-to.

i to je ona smuvala caleta. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/djomlamrak
JoannaLG
Admin
JoannaLG


Broj poruka : 34
Godina : 49
Location : BGD
Datum upisa : 23.10.2007

ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA Empty
PočaljiNaslov: Re: ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA   ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA Icon_minitimeUto Avg 12, 2008 5:21 pm

Ne znam kako ovde da je postavim, ali evo linka....
https://servimg.com/view/12828259/2
Obrati paznju! URAN u IV - opet roditelji zamenili uloge! Gledaj tatu kao X mamu kao IV. Vidi tatino X u III ( 07. u 12.) i mamino X u XII ( 01. u 3.) . i sve ce biti lako Smile
p.s. tata je pokojni
Nazad na vrh Ići dole
https://astrologer.forumsr.com             http://www.astr
Mrak

Mrak


Broj poruka : 121
Godina : 36
Location : Nihilisticka komuna
Datum upisa : 12.07.2008

ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA Empty
PočaljiNaslov: Re: ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA   ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA Icon_minitimeUto Avg 12, 2008 5:22 pm

JoannaLG ::
Ne znam kako ovde da je postavim, ali evo linka....
https://servimg.com/view/12828259/2
Obrati paznju! URAN u IV - opet roditelji zamenili uloge! Gledaj tatu kao X mamu kao IV. Vidi tatino X u III ( 07. u 12.) i mamino X u XII ( 01. u 3.) . i sve ce biti lako Smile
p.s. tata je pokojni

Hmmm ako je tata pokojni onda je i kod tebe izmeshano!
Ili.... hmm.... neka... nebitno...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/djomlamrak
JoannaLG
Admin
JoannaLG


Broj poruka : 34
Godina : 49
Location : BGD
Datum upisa : 23.10.2007

ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA Empty
PočaljiNaslov: Re: ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA   ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA Icon_minitimeUto Avg 12, 2008 5:26 pm

To nema nikakve veze! Vreme kao univerzalna kategorija ne postoji! smrt, zivot i sl. Horoskop radi zauvek! I pre i posle nas! Svaki put kad se proda Van Gogova slika radi solar! svaki put kad neko dobije cukun-unuce radi hor, kad mu se rudi kuca u koju je pravio i pre 200 godina radi hor.
Dakle, Gledaj tatu kao X mamu kao IV. Vidi tatino X u III ( 07. u 12.) i mamino X u XII ( 01. u 3.) . i sve ce biti lako..
Pozz
Nazad na vrh Ići dole
https://astrologer.forumsr.com             http://www.astr
Mrak

Mrak


Broj poruka : 121
Godina : 36
Location : Nihilisticka komuna
Datum upisa : 12.07.2008

ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA Empty
PočaljiNaslov: Re: ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA   ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA Icon_minitimeUto Avg 12, 2008 5:38 pm

JoannaLG ::
To nema nikakve veze! Vreme kao univerzalna kategorija ne postoji! smrt, zivot i sl. Horoskop radi zauvek! I pre i posle nas! Svaki put kad se proda Van Gogova slika radi solar! svaki put kad neko dobije cukun-unuce radi hor, kad mu se rudi kuca u koju je pravio i pre 200 godina radi hor.
Dakle, Gledaj tatu kao X mamu kao IV. Vidi tatino X u III ( 07. u 12.) i mamino X u XII ( 01. u 3.) . i sve ce biti lako..
Pozz

Malo si me zbunila Tatino x u 3 i mamino x u 12 ? Smile)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/djomlamrak
JoannaLG
Admin
JoannaLG


Broj poruka : 34
Godina : 49
Location : BGD
Datum upisa : 23.10.2007

ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA Empty
PočaljiNaslov: Re: ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA   ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA Icon_minitimeUto Avg 12, 2008 5:43 pm

affraid Vladar tatine X kuce je SA u III - sta bi mogao da radi? Vozio kamion u BIP-u! Mamin vladar X SO, MA, PL u XII (racunajuci od IV - sled polja, sistem derivatnih kuca...) : pogodi sta?
Nazad na vrh Ići dole
https://astrologer.forumsr.com             http://www.astr
Mrak

Mrak


Broj poruka : 121
Godina : 36
Location : Nihilisticka komuna
Datum upisa : 12.07.2008

ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA Empty
PočaljiNaslov: Re: ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA   ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA Icon_minitimeUto Avg 12, 2008 5:47 pm

JoannaLG ::
affraid Vladar tatine X kuce je SA u III - sta bi mogao da radi? Vozio kamion u BIP-u! Mamin vladar X SO, MA, PL u XII (racunajuci od IV - sled polja, sistem derivatnih kuca...) : pogodi sta?

Cekaj ako pricamo o onom natalu koji si mi ti dala, X pocinje u Ar, kako sad SA majq mu?
Sa ti vlada sestom na to sad mislim ne mogu da racinama za mamu..

Mislis prirodni vladar desete?

Al ja sam gledao kao vladara polja, natalnog vladara.

inace majka sta, domacica?

ALi pazi sad, ako uzmemo da je tata 4, onda imas opet veneru u 3 na pocetku, i to u devici, monoton poso znaci, deivca - sedenje na poslu, nenergichno, terece polje voznja.

A uzmemo da je mama x, onda bude da je ona radila neki posao iz domena vage, pa postala domacica negde oko tvoje 8 godine zivota.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/djomlamrak
Sponsored content





ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA Empty
PočaljiNaslov: Re: ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA   ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
ŠTA SVE ZNAČE ASTROLOŠKA POLJA
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ASTROLOGY :: ASTROLOGIJA za UPUCENE :: ASTROLOGIJA-
Skoči na: